Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: About
lv: Par
