Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه
