Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
