Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Update
ca: Actualitza

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: About
ca: Detalls
