Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: About
fr: À propos
