Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: About
is: Um
