Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Update
ru: Обновить

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: About
ru: Информация
