Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: About
sv: Om
