Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: About
ar: حول

en: Format settings:
ar: إعدادات التنسيق:
