Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: About
he: אודות

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:
