Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: About
ja: アバウト

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。
