Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: About
km: អំពី

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖
