Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: About
nl: Over

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: HTML tag
nl: HTML-tag
