Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: About
sk: Informácie o

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:
