Smart Title (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: About
fa: درباره

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:
