Smart Title (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: About
hr: Opis

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:
