Smart Title (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: CSS classes
it: classi CSS

en: About
it: Informazioni

en: Format settings:
it: Impostazioni formato:
