Smart Title (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: About
ne: बारेमा
