Smart Title (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Update
pt: Atualizar

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: About
pt: Sobre

en: Format settings:
pt: Configurações de formatação:

en: HTML tag
pt: Tag HTML
