Smart Title (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: About
ta: பற்றி

en: Format settings:
ta: வடிவமைப்பு அமைவுகள்:
