Smart Title (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Format settings:
cy: Gosodiadau fformat:
