Smart Title (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Update
de: Aktualisieren

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: About
de: Über

en: Format settings:
de: Formateinstellungen:

en: HTML tag
de: HTML-Tag
