Smart Title (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: About
jv: Ngenani

en: Format settings:
jv: Setèlan format:
