Smart Title (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: About
kn: ಕುರಿತು
