Smart Title (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: About
pl: O stronie

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:
