Smart Trim (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Summary
eu: Laburpena

en: Fields
eu: Eremuak

en: More link text
eu: Esteka gehiagorik testu
