Smart Trim (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
he: סיומת

en: Content
he: תוכן

en: Summary
he: תקציר

en: Never
he: לעולם

en: Fields
he: שדות

en: characters
he: תוים

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: About
he: אודות

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: Nothing
he: ללא
