Smart Trim (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Content
hi: सामग्री

en: Summary
hi: सारांश

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: Trim length
hi: ट्रिम लंबाई

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
