Smart Trim (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Content
lt: Turinys

en: Summary
lt: Įžanga

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Fields
lt: Laukeliai

en: characters
lt: simboliai

en: About
lt: Apie

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Nothing
lt: Nieko
