Smart Trim (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Summary
pt: Resumo

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Fields
pt: Campos

en: characters
pt: caracteres

en: More link text
pt: Texto a exibir da ligação "mais"

en: About
pt: Sobre

en: Words
pt: Palavras

en: Characters
pt: Caracteres

en: words
pt: palavras

en: Trim length
pt: Comprimento reduzido

en: Nothing
pt: Nada
