Smart Trim (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
tr: Son ek

en: Content
tr: İçerik

en: Summary
tr: Özet

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Fields
tr: Alanlar

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: characters
tr: karakterler

en: More link text
tr: Daha fazla bağlantı metni

en: About
tr: Hakkında

en: Trim length
tr: Kırpma uzunluğu

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
