Smart Trim (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
az: Suffiks

en: Content
az: Məzmun

en: Summary
az: Xülasə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Fields
az: Sahələr

en: characters
az: personajlar

en: More link text
az: Daha çox link mətni

en: About
az: Haqqında
