Smart Trim (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
