Smart Trim (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
id: Akhiran

en: Content
id: Konten

en: Summary
id: Ringkasan

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Fields
id: Bidang isian

en: characters
id: karakter

en: More link text
id: Teks tautan lainnya

en: About
id: Tentang

en: Trim length
id: Panjang Trim

en: Nothing
id: Tidak ada
