Smart Trim (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Fields
sv: Fält

en: characters
sv: tecken

en: More link text
sv: Text för länk "mer"

en: About
sv: Om

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: Nothing
sv: Inget
