Smart Trim (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
