Smart Trim (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
