Smart Trim (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
