Smart Trim (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Content
vi: Nội dung

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Fields
vi: Các trường

en: characters
vi: kí tự

en: About
vi: Giới thiệu

en: Words
vi: Từ

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn

en: Nothing
vi: Không có gì
