Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: View
ar: عرض

en: Custom
ar: مخصّص

en: Fields
ar: الحقول

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Relationships
ar: العلاقات

en: Pager
ar: دليل الصفحات
