Smart View Analyzer (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: View
be: Праглядзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Cache
be: Кэш

en: Pager
be: Гартальнік
