Smart View Analyzer (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Relationships
bs: Odnos
