Smart View Analyzer (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Pager
cs: Stránkovač
