Smart View Analyzer (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Relationships
cy: Cysylltiadau
