Smart View Analyzer (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Relationships
da: Forbindelser
