Smart View Analyzer (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Actions
es: Acciones

en: View
es: Ver

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Cache
es: Caché

en: Relationships
es: Relaciones

en: Pager
es: Paginador
