Smart View Analyzer (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Cache
et: Vahemälu

en: Relationships
et: Seosed

en: Pager
et: Lehitseja
