Smart View Analyzer (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Status
fr: État

en: View
fr: Voir

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Relationships
fr: Relations

en: Pager
fr: Pagination
