Smart View Analyzer (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: View
gu: જુઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Relationships
gu: સંબંધો
