Smart View Analyzer (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: View
hy: Դիտել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Cache
hy: Քեշ
